Contact


Postadres                                                                    Bezoekadres

Hondenschool Zoete Lieve                                            Meerheuvelweg 2
p/a Heesakkerstraat 33                                                  5221 TP ’s Hertogenbosch
5271 CA Sint Michielsgestel

Kvk nummer: 40220466

Algemeen e-mailadres

info@hondenschoolzoetelieve.nl

Bankrelatie

ABN AMRO Bank N.V.
Bankrekening: 98.40.87.621
IBAN: NL30 ABNA 0984 0876 21

Bestuursleden

Naam Functie E-mail
Rens Leijten Voorzitter voorzitter@hondenschoolzoetelieve.nl
Johan van Rooij Secretaris secretaris@hondenschoolzoetelieve.nl
Erwin Biemans Penningmeester penningmeester@hondenschoolzoetelieve.nl
Petra Vossen Bestuurslid opleidingen bestuur@hondenschoolzoetelieve.nl
Anita van Schijndel Bestuurslid Public Relations bestuur@hondenschoolzoetelieve.nl

Cursussen en trainingen

Cursus E-mail
Prepuppy, Puppycursus

Basiscursus
Gehoorzame hond 1, 2 en 3

    cursus@hondenschoolzoetelieve.nl
Dogs4fun dogs4fun@hondenschoolzoetelieve.nl
Breitensport breitensport@hondenschoolzoetelieve.nl
Voortgezette Elementaire Gehoorzaamheid (VEG)
Gedrag en Gehoorzaamheid Beginners (GGB)
Gedrag en Gehoorzaamheid 1, 2 en 3
gehoorzaamheid@hondenschoolzoetelieve.nl
Hoopers / detectie hoopers@hondenschoolzoetelieve.nl
Detectie Detectie@hondenschoolzoetelieve.nl

 

Telefoonnummers

Telefonische bereikbaarheid
Tijdens trainingsuren (zie weekschema) 06-23744818
Bij geen gehoor 06-46899433