Contact


Postadres

Hondenschool Zoete Lieve
p/a Heesakkerstraat 33
5271 CA Sint Michielsgestel

Kvk nummer: 40220466

Bezoekadres

Meerheuvelweg 2
5221 TP ’s Hertogenbosch

Algemeen e-mailadres

info@hondenschoolzoetelieve.nl

Bankrelatie

ABN AMRO Bank N.V.
IBAN: NL30 ABNA 0984 0876 21

Bestuursleden

Naam Functie E-mail
Daniëlle Brands Voorzitter voorzitter@hondenschoolzoetelieve.nl
Johan van Rooij Secretaris secretaris@hondenschoolzoetelieve.nl
Erwin Biemans Penningmeester penningmeester@hondenschoolzoetelieve.nl
Petra Vossen Bestuurslid opleidingen bestuur@hondenschoolzoetelieve.nl
Lilian van Amelsvoort Bestuurslid algemeen bestuur@hondenschoolzoetelieve.nl

Cursussen en trainingen

Cursus/ training E-mail
Prepuppy, Puppycursus
Basiscursus
Gehoorzame hond 1, 2 en 3
cursus@hondenschoolzoetelieve.nl
Dogs4fun dogs4fun@hondenschoolzoetelieve.nl
Breitensport breitensport@hondenschoolzoetelieve.nl
Voortgezette Elementaire Gehoorzaamheid (VEG)
Gedrag en Gehoorzaamheid Beginners (GGB)
Gedrag en Gehoorzaamheid 1, 2 en 3
gehoorzaamheid@hondenschoolzoetelieve.nl
Hoopers hoopers@hondenschoolzoetelieve.nl
Detectie detectie@hondenschoolzoetelieve.nl

 

Telefoonnummers

Telefonische bereikbaarheid
Algemeen nummer 06-13 207 575
Bij geen gehoor 06-46 899 433